Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátBúcsú EmptyBúcsú EmptyBúcsú EmptyBúcsú EmptyBúcsú EmptyBelépés

 

 Búcsú

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Búcsú Empty
TémanyitásTárgy: Búcsú   Búcsú EmptySzomb. Jún. 06 2015, 13:27

Kedves játékosok!

Könnyekkel küzdve írom eme sorokat, de ahogy az aktivitásomban is meglátszott, érezhető volt, hogy előbb vagy utóbb távozom  az oldalról. Rövid búcsúlevélre számítottam, de rengeteg gondolatomat kell kiírnom magamból és a megválaszolatlanul hagyott kérdésekre is válaszolok, ezért elnézést kérek, ha kicsit hosszúra nyújtom a búcsúlevelemet.

Távozásommal nem csupán az oldalon töltött életemet zárom le, hanem egy életszakaszt. Az életem megszokott részévé vált, hogy naponta feljárjak az oldalra, hozzászólásokat írjak.  Ez a tevékenység naponta több órát vont el az életemből, mondhatni függővé váltam.  Eleinte ez egy kellemes időtöltés volt, szerettem amit csinálok, szerettem mesélni, játszani. Itt is, ugyanúgy ahol máshol. A rajongásom az FRPG iránt egyszerűen eltűnt. Ez az egyik, azonban messze nem egyetlen oka, hogy úgy érezzem pontot szeretnék tenni az életemnek ezen szakaszára. Az FRPG-s játék kellően kihatott a szociális életemre is és jóformán az internetre korlátozta azt. Ez persze először nem tűnt gondnak,  de idővel nagyon is elbarikádozódtam a külvilágtól és rájöttem, hogy lépnem kell. Ezt a két indokot persze több másik is övezi, melyek magánügyek, így nem szeretném leírni. Remélem megértitek.

A másik indok ami miatt elengedem az FRPG-t, mint életem részét az nem más, mint hogy közbejött az életembe egy fontos dolog ami miatt egyszerűen nem tudok tovább itt maradni, itt lenni veletek.  Sok alternatív megoldáson gondolkoztam, halogattam a döntést és úgy határoztam, hogy végigcsinálom a korszakkalandot. De nem fog menni, az oldal másik két mesélője Khan Koi és Liu fogja továbbvinni a korszakkalandot, vele facebookon konzultálok ez ügyben. A karaktereimet kérlek valamilyen módon meséljétek ki, bármilyen módon. Meg is halhatnak, ha másképp nincs rá mód.

Ezúton is hálásan köszönöm mindegyik volt és jelenlegi adminnak, segédadminnak, mesélőnek és segítőnek a munkáját és támogatását, a játékosok közösségének pedig azt, hogy sikereim és kudarcaim mellett is kitartottak mellettem, az oldal mellett és hozzájárultak ahhoz, hogy szórakozzak, szórakoztassak, tanulhassak.

Bízom benne, hogy nem múlik el teljesen nyomtalanul az itt töltött idő és ha valaha is “Ben-es“ nosztalgiázásra kerül sor, megpróbáltok majd inkább a szebb élményekhez és emlékekhez ragaszkodni. Én mindenképpen ezt teszem majd Smile További jó játékot az oldalon játszóknak, ne hagyjátok, hogy az oldal tönkremenjen, játszatok legalább olyan szellemben, ahogy akkor tettétek, amikor itt voltam veletek.

Aki bármilyen formában szeretné velem tartani a kapcsolatot az privát üzenetben kérhet elérhetőséget.

Ben


Búcsú Valasz12
Vissza az elejére Go down
 
Búcsú
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fájó búcsú

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: