Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátPorosodó múlt kalandok EmptyPorosodó múlt kalandok EmptyPorosodó múlt kalandok EmptyPorosodó múlt kalandok EmptyPorosodó múlt kalandok EmptyBelépés

 

 Porosodó múlt kalandok

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Pesuto
Mesélő
Mesélő
Pesuto


Erőpontok : 170
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 33

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyCsüt. Dec. 31 2015, 16:25

Itt lehet jelezni, ha bárki porosodó múlt kalandot szeretne.
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyPént. Jan. 01 2016, 16:50

Nohát, akkor kezdem is.
(Walterrel és Kánnal tervezzük)
Az háttértörténetem alapján van egy rész, amikor Niteris mászkál szerte a világban, így akár Köztársaságvárosba is elmehetett. Kán szintén sokat vándorolt, ő is könnyedén járhatott már a városban Itt futnának össze Walterrel, aki ekkor még csak kísérleteket végez a szellemeken, de már készül a karja lecserélésére. Itt kihasználhatnánk, hogy Walter előtörténetében nem szerepel, hogy hogyan kapott el egy szellemet. Walter így megbízhatná Niterist és Kánt, hogy szorítsák sarokba a szellemet, amíg ő ’titkos mesterségével’ csapdába ejti, és végül felhasználja. Niterist könnyen meggyőzheti majd az akcióról, már régóta avatárrá szeretne válni, tehát érdekli a téma. Kánt nem tudom hogy lehetne rábeszélni, de az alapján amit eddig láttam, tőle sem áll messze a téma.
 

Nu, kinek hogy tetszik? Ellenvetés, kiegészítés, átalakítás? (Bármi jöhet, nem sértődök meg Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyPént. Jan. 01 2016, 18:54

Tetszik! Azt hittem, hogy egy kicsit régebbi múltra gondoltál, de nekem ez is bejön! Majd valahogy belevihetnénk Kán gondolatait is, mert ő már nagyban tervezgetett, ahogy én tudom.
Vissza az elejére Go down
Kán
Földidomár
Földidomár
Kán


Erőpontok : 606
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 117

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: a   Porosodó múlt kalandok EmptyCsüt. Jan. 07 2016, 21:15

na nekem az ötelet tetszik csak az a baj hogy Kán egészen addig a pilanatig míg az oldalon kiirt első posztom megjelenik (ami a mostani fökaland előt 1 ével) nem jár a szülővárosában (köztársaságvárosban) viszont ő is igen érdekel a szelemek tanulmányozásában nem lövöm le a poént miért , szóval ha a találkahelyet megváltoztatjuk akkor minden ok.Na az előtörténetemmel kapcsolatban már van egy öteltem amibe már Waltert egy ideje beszerveztem és abban is igen nagy szerepet kap a valterben levő szellem ha neked is jó akkor ezt a ketőt kombinálhatjuk és meglehet , hogy  pár érdekes új dologra tesz szert minbdannyiunk , de mint már fent is említettem nem lövöm le a poént mert ha van pár kiváncsi szem aki figyeli munkáságunkat akkor nem akarom lelőni a lényeget.
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyPént. Jan. 08 2016, 18:12

Helyszínre van ötlet? Hol fordulhattatok meg mindketten? (Niteris szinte bárhol járhatott, előtörténetben nem részleteztem)
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyPént. Jan. 08 2016, 18:41

Olyan helyen találkozzunk, ahol Walt keresné Kán-t és eg is találja. Mert akkor én fogok elindulni és csapatot keresni a szellemelfogóhadművelethez! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kán
Földidomár
Földidomár
Kán


Erőpontok : 606
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 117

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptySzomb. Jan. 09 2016, 15:11


vagy Walter keresi kánt és utközben találkozik niterisszel és utána telálják meg kánt "
A szigeten"

Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptySzomb. Jan. 09 2016, 18:02

Melyik szigeten?
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyVas. Jan. 10 2016, 10:59

Kán kitalálta, hogy van egy sziget, ahol mindenféle titkos és misztikus idomítási módok tudása található meg, illetve a szellemekkel és egyéb finomságokkal kapcsolatban foglalkozó tudományról is találni anyagokat. Összefutok Nitivel Republic City-ben és beszervezem a szellemelfogó kalandocskába. De mivel ketten kevesek vagyunk, ezért felkeressük Kánt a szigeten és így hárman kiokoskodunk valamit. Megfelel mindenkinek, vagy más ötlet esetleg?
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyVas. Jan. 10 2016, 14:06

Nekem jó, akár kezdhetjük is.
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyVas. Jan. 10 2016, 14:39

Nyiss, vagy nyittass egy új múltas okosságot és kezdek én. A címét találd ki, nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok EmptyCsüt. Jan. 14 2016, 17:49

Megnyitottam Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Porosodó múlt kalandok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Porosodó múlt kalandok   Porosodó múlt kalandok Empty

Vissza az elejére Go down
 
Porosodó múlt kalandok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Kalandok-
Ugrás: