Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátTokio - Japán EmptyTokio - Japán EmptyTokio - Japán EmptyTokio - Japán EmptyTokio - Japán EmptyBelépés

 

 Tokio - Japán

Go down 
SzerzőÜzenet
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Tokio - Japán Empty
TémanyitásTárgy: Tokio - Japán   Tokio - Japán EmptySzer. Feb. 10 2016, 09:52


I'll take a potato chip... and eat it!


Light
••••••••••••••••••••••



••••••••••••••••••••••


Kövessük Isten tanítását és ha így teszünk, a tengerek bőven fognak gyümölcsözni és a viharok elkerülnek minket! - Mondta Yagami Light és mint aki jól végezte dolgát leült és ismét az ablakon túli eseményeket kezdte unottan bámulni. Light kimagaslóan intelligens, ezért egy ilyen csip-csup fordítás, nem igazán okozott neki fejfájást, még ha csak a figyelmének a töredékét szánta a feladat megoldására. Inkább valami sokkal fontosabban és lényegesebb dolgon törte a fejét, mint az angol tanulás. ~ Napról napra ugyanaz történik az egész világban... Gyilkosságok, rablások, erőszaktevők és sorolhatnám milyen szörnyűségek vannak még. Ez a világ velejéig romlott... Vajon meddig mehet ez még így? ~ Gondolatmenetéből a csengetés zökkentette ki. A tanár megköszönte az órát és elbúcsúzott. Yagami szó nélkül összepakolt és haza indult. Az osztálytársaiból többen is hívták szórakozni, de ő elutasította őket. - Sajnálom, de nem érek rá sokat kell még tanulnom! - Mondta kedvesen. ~ Még, hogy sokat kell tanulnom... Egyszerűen nem kedvelem azoknak a társaságát, akikkel nem tudok egy frappáns eszmecserét folytatni a világ gondjairól, vagy éppen bármiről... Sajnos nincs beszélgető partnerem, de lehet, hogy így jobb is. ~ Kilépvén az iskolából megpillantott valamit. A bejárattól pár lépésnyire ott volt egy fa és az alatt ott feküdt egy fekete füzetecske. Igencsak kitűnt az avarból ezért odament és felvette. ~ Death Note... ~ Olvasta el. ~ Kinyitotta és elolvasta az útmutató első pár bejegyzését. ~ Meghal akinek a nevét beleírjuk? Ki lehet olyan ostoba, hogy ilyennel viccelődik?! Biztos valami elmebeteg készítette, aki a sírba kívánja az összes ellenségét... De akkor vajon miért üres még? Ez érdekes... ~ Gondolta és a táskájába helyezte a listát, a többi könyv és füzet közé. ~ Valaki elhagyta volna? Vagy azt akarta az illető, hogy megtalálja valaki? Vagy, hogy én találjam meg? Túl sok a megválaszolatlan kérdés... Á hagyjuk! Hisz ez úgy is csak egy bugyuta vicc! ~ Light amint hazaért köszönt édesanyjának és a húgának, majd fölment az emeletre, ledobta a táskáját az íróasztala mellé, befeküdt az ágyába és próbálta kiüríteni az elméjét. Tíz perc után azonban megunta. ~ Nah jó... Nem hagy nyugodni a gondolat! ~ A fiú felült elővette a táskájából a halállistát, leült az íróasztalához, felkapcsolta az asztali lámpáját és alaposan áttanulmányozta az írást, amit többször is átnyálazott. ~ Bugyuta vicchez képest túlságosan kidolgozott... Vagy ez az egész kandi kamera? Áhh, kizárt! Ennyire mélyre, még tudomásom szerint se süllyedtek le az emberek... Aki megérinti a listát, az látja és hallja a halálistent... Az a halálisten, akinek a listáját egy ember felhasználta, 39 napon belül megjelenik a lista új birtokosa előtt... De ki, vagy mi az a halálisten? És 39 napon belül megjelenik? Egyre több nyugtalanító dolog... De ez úgy sem működhet! De erről csak egyféle módon győződhetek meg! Kinek a nevét írjam be? Mindenféleképpen egy olyan embernek kell meghalnia, aki megérdemli a halált! De ki vagyok én, hogy döntsek más emberek élete felől? Muszáj lesz kipróbálnom! ~ Ekkor megpillantotta a tévét, amiben épp élő közvetítésből adtak egy bűnesetet. Otoharada Quro nevű férfi, aki 10 évig ült börtönben rablás gyilkosság vádjával és szabadulása után eltérített egy utasokkal teli buszt és épp előadja a követeléseit a rendőrségnek. A fényképe is tökéletesen látszódik a képernyőn ~ Tökéletes célpont! ~ Yagami elővett egy tollat, lapozott egyet és beírta a nevet. Karba tette a kezét és várt... A másodpercek lassan teltek. Perceknek, majd óráknak tűntek. Light ránézett a karórájára és látta, hogy letelt az a bizonyos 40 másodperc. - Semmi... Miért is hittem azt, hogy történni is fog valami... - Viszont abban a pillanatban, amikor ezt kimondta helikopterről élőben készített felvételeket mutatták, amint lassan megállt a jármű, körülvették a rendőrautók, majd kiszálltak az utasok, végül maga sofőr is. A fiú felállt és meredten nézte a képernyőt. Egy riporter azonnal a buszsofőrhöz szaladt és egy rövid interjút készített vele, hogy mi történt. A zavarodott férfi nem teljesen értette, hogy mi történt körülötte, ezért csak annyit tudott a kamerába mondani, hogy "Egyszer csak összeesett, miközben fegyvert fogott rám!" ~ MŰKÖDIK! Szívroham végzett vele! El sem hiszem, hogy sikerült! Most már biztos... A halállista valódi! Tehát akinek a nevét beírom, az meghal. Mit kezdjek én, ekkora erővel? Öljem meg a számomra zavaró tényezőket? Nem! Teljesen felesleges lenne és abszolút baromság! Egyből utánam kezdenének nyomozni! És azoknál a mocskoknál akiket én ismerek sokkal nagyobb rohadékok is élnek a Földön... A világ már a velejéig rohadt... És az én küldetésem az lesz, hogy megtisztítsam e-világot a söpredéktől! Hisz mindig is így láttam! Csak most megadatott az eszköz, hogy véghez vigyem amit akartam! Valakinek meg kell tennie! Lehet, hogy feláldozom magam a cél érdekében, hisz se a mennybe, se a pokolba nem juthatok halálom után, de ki más használná erre a listát? Senki! Amúgy se hittem se a mennyben, se a pokolban! Csak én vagyok rá képes! Én, kezemben a halállistával megváltoztathatom az egész világot! Először a legelvetemültebb és legromlottabb gaztevőket fogom megölni! Aztán jönnek a kisebb, de ugyanakkor komoly bűntetteket véghezvitt megátalkodott bűnözők, majd végül az egészen kicsi, piti tolvajokig mindenki meghal azért, hogy már senki se tudjon bűnt elkövetni! Szép lassan eltüntetem a gonoszságot a világról... És az emberek tudni fogják, hogy történik valami! Hogy valaki kézbe vette az irányítást! Valaki, akinek nagyobb hatalma van az átlag embereknél! Úgy fognak rám tekinteni, mint egy Istenre! Főleg, ha az összes áldozatommal szívroham fog végezni! Akár ez lehetne, az én védjegyem! A rendőrség tehetetlen lesz, hisz semmi se köti a gyilkosságokat hozzám, csak a lista! És ki hiszik manapság egy olyan feljebb álló hatalomban, ami, vagy aki embereket gyilkol pusztán akaratból? Még senki... MÉG senki! És ez lesz a vesztük! Így a világ biztos helyes útra fog térni! Megalkotok egy olyan világot, amiben csak a tiszta szívű emberek fognak létezni azok, akiket én élni akarok látni! És ennek a világnak én leszek az új Istene! De várjunk csak! Le kellene tesztelni, a lista többi tulajdonságát is! Ha a negyven másodperc alatt beírom a halál okát akkor az fog történni? Ez elgondolkodtató és érdemes lenne idővel kipróbálni, hogy meddig mehetek el! És ha négyszer helytelenül írjuk be, egy adott személy nevét, akkor már őt nem lehet megölni a halállistával! Már most bebiztosítom magam! De ha megtalálják a listát és én élek, akkor biztosan tudni fogják, hogy én a tulajdonosa voltam! Ezért fogom egy kitépett cetlire írni! De az sem jó... Mert ha elégetem utána a fecnit, akkor lehet, hogy nem fog működni a hatása... Ezzel várjunk még. És az alku a halálisten szeméről is érdekes... ~ Yagami Ligt az elkövetkező hétben felírta az összes leghírhedtebb és legromlottabb gonosztevőket és mindegyikkel szívroham végzett. A legkülönbözőbb időpontokban használta a Death Note-ot, a bűnözőkről az információkat, az internetről gyűjtötte különböző nemzetiségű oldalakról és néha persze a tévéből, csakugyan különböző nemzetiségű csatornákból. A listát egyszerűen eldugta. Ahogy kinyitja az íróasztala egyik fiókját, annak az aljára erősített egy vékony deszkát amiről egy könnyű mozdulattal el is tudja venni és oda is tudja helyezni a listát, ugyanakkor észrevehetetlen és szinte ki se lehet tapintani.

••••••••••••••••••••••

Soundtrack: Kira Theme 

••••••••••••••••••••••

Vissza az elejére Go down
 
Tokio - Japán
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: Kötetlen FRPG :: DN 2.0-
Ugrás: