Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátBoston - USA - Page 2 EmptyBoston - USA - Page 2 EmptyBoston - USA - Page 2 EmptyBoston - USA - Page 2 EmptyBoston - USA - Page 2 EmptyBelépés

 

 Boston - USA

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02 2016, 19:40

First topic message reminder :


I will finish what you started


Ben Davidson
••••••••••••••••••••••



••••••••••••••••••••••

Bostonban ismét esett az eső, ahogy az elmúlt két napban is. Ben unottan bámult ki az ablakon.
~ Egy újabb esős nap, mintha az idő is Kirát siratná.~
Száz százalékban biztos volt abban, hogy Kirát a japán "istent" letartóztatta ez az L. Foglalkoztatta a Kira ügy, hiszen merő véletlenségből az apját, az FBI egyik ügynökét is ráakarták állítani a Kira ügyre, azonban egy váratlan telefon miatt visszahívták őt. Ez kevesebb, mint egy hete történt. A gyilkosságok is körülbelül ugyanebben az időpontban fejeződtek be. Ez csak egyet jelenthet, Kira az akasztófán van így nincs szükség az FBI ügynökök szolgálatára. Tehát vége van. Pedig én neked szurkoltam, Kira. Ennek a világnak szüksége van egy valódi ist..~
Egy, az ablak felől érkező zörej szakította félbe a gondolatmenetét. Felhúzta azt, azonban ahogy kitekintett nem látott semmit így ki kellett mennie az ablakból, hogy megnézze mit fújt az udvarra vihar.
~ Death Note? Valaki szórakozik? De kinek vannak ilyen elborult játékai? ~
Azonban ahelyett, hogy otthagyta volna a füzetet a kabátja belső zsebébe dugta, mielőtt elázott volna.
~ Úgylátszik nekem is elment az eszem, amiért ilyen ostobaságokra fecsérelem az időmet.~
Kinyitotta a füzetet, azonban meglepte amit olvasott.
~ Az az ember, akinek nevét e füzetbe írják, meghal.~
Tovább folytatta az olvasást.
~A halál okának mellőzése esetén a bejegyzettekkel szívroham végez.~
Az ablakhoz rohant, széthúzta a rolót és a szomszéd ház ablakát nézte.
~Fitzgeraldék még mindig nem értek haza, más pedig nem tudná észrevétlenül az ablakomhoz vágni ezt. Akkor... Kira lenne?~
A biztonság kedvéért még az interneten is utánanézett(természetesen Proxy szerverrel), hogy nem-e terjedt el egy ugyanilyen, vagy ehhez hasonló ostobaság, azonban nem. És minden klappol, Kira talán bajba került,de nagyobb valószínűséggel meghalt, a bűntények abbamaradtak azonban itt van ez a... Halálisten... Ő az a lény, aki ennek a listának az igazi birtokosa...  
~Ha ez a halállista valódi... Meg kell bizonyosodnom róla.~
Kinyitotta a füzetet és már azon volt, hogy felírja egy Boston-i rablógyilkos nevét, de hirtelen felemelte a tollat.
~ Ben te agyalágyult, tanulj Kira hibáiból. Semmiképp sem tudhatják meg a tartózkodási helyed, a közelében sem lehetnek. Figyelnem kell L-re, ami mégfontosabb, nem szabad lebecsülnöm. Lehet, hogy egy kísérlet az életembe kerülne...Miket beszélek? Hisz ez... nem lehet valódi...De túl nagy a csábítás...~
Az internetet használva megkeresett tizenkét szabadlábon kószáló Japán bűnözőt, majd felírta a nevüket, hogy holnap egy forgalmas téren japán idő szerint délután négykor szívroham által haljanak meg. Sokkolta, amikor másnap ez a nyilvánosságra került, azonban megértette.
~Kiválasztottál, nem lehet véletlen, hogy egy híved kezébe került a lista. Befejezem amit elkezdtél Kira, nem hozok rád szégyent. És megölöm helyetted L-t, ígérem.

••••••••••••••••••••••

Soundtrack: Low of Solipsism

••••••••••••••••••••••

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Gabryella
Mesélő
Mesélő
Gabryella


Erőpontok : 34
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 43

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptyKedd Jan. 12 2016, 22:00

Kis híján elájultam, mikor mindez kiderült. Természetesen azonnal elmondtam Bennek, amit tudok, és azt, hogy a szemet is megszereztem. Ezután olyan sok minden történt. Először is, Ben megkért, hogy a barátnője legyek. Majd ott helyben elájultam az örömtől. De ennek nem sokáig örülhettem. Úgy érezte veszélyben vagyunk ettől a hülye L miatt, aki Kira után nyomoz. Fenébe! Mindenféle instrukciókkal látott el a lehető legtöbb dologgal kapcsolatban. Természetesen azonnal odaadtam neki a privát telefonomat, de előtte kitöröltem az összes telefonszámot. Aztán felírtam az egyik hülyeségre szánt e-mail címemet. A naplóból gyorsan kitéptem egy lapot és eltettem egy tollal egyetemben. A naplót viszont egy kicsit vonakodtam odaadni. De úgy határoztam, hogy Kirával leszek, és én nem akarok akadályokat gördíteni a kapcsolatunkba. Ezután mindenféle dologról érdeklődtem, főleg az itteni amerikai szokások. Sajnos a menedzserem megjelent, ami azt a jelentést hordozta magába, hogy mennem kell. Ben elbúcsúzott, én meg ott pirultam. Nem hittem, hogy ilyen jól ki fogunk jönni. A szállodában táncoltam meg ugráltam, egyszerűen nem tudtam lehunyni a szememet. Rem meg persze végig ott volt, de újra elmeséltem neki az egészet. Végül csak álomba merültem. Sajna korán kellett felkelnem, mert hát indulnunk kellett. Ha akartam sem maradhattam volna tovább, hiszen egy rövid kis pihenőt követően munkák viharán kell majd átbajlódnom. Japánba délutánra érkeztünk meg. De még így is csak estére értem haza. Bármennyire is szerettem volna, éppenséggel csak annyi erőm marad, hogy gyors tisztálkodás után az ágyba essek.
Az e-mailre halkan felsikítottam, ezek szerint nemsokára újra találkozhatunk!
A következő e-mailt otthon látta, szerencséjére szabadnapos voltam. Az e-mailt fiókot meg vagy fél percenként frissítettem. Halkan Rem után sikítottam, mikor megpillantottam.
-Úristen Rem! Ben írt, Ben írt!- kezét a szája elé tette, hogy akaratlanul se legyen túl hangos. Azonnal elővettem a papírt, és még a nyelvemet is kidugtam akaratlanul a nagy koncentrálás közben. Miután felírtam, azonnal a konyhába szaladtam egy üveg tálért és egy öngyújtóért. Gyorsan beletettem a papírt, és meggyújtottam. Boldogan néztem, ahogy a papírt elégett, de az biztonság kedvéért még a hamut is a lehető legjobban széttúrtam. Forró volt, ezért egy közeli hullámcsatot vettem elő a célért. Majd beledobtam a szemetesbe. Az üveget kimostam és alaposan kezet mostam. Majd örömömben újra elolvastam az e-mailt. De hirtelen egy picit gyanús lett. Kicsit más a hangneme, de ez lehet, hogy az e-mail tartalma miatt volt. De Ben említett új világot, mikor beszélgettem vele?? Nem egy randit ígért nekem?? Lehetőleg megpróbáltam a legjobban megjegyezni a két e-mailt, majd mindkettőt kitöröltem. Ez nagyon furcsa……….
Vissza az elejére Go down
Aria
Mesélő
Mesélő
Aria


Erőpontok : 490
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 128

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2016, 16:32


If you use your head, you won't get fat even if you eat sweets


L Lawliet
••••••••••••••••••••••



••••••••••••••••••••••


Amikor L beszállt az autóba, ami a hotel felé vitte, bár aggódott Light lehetséges lépései miatt, szokásos módon kirakatta magát több sarokkal korábban. Lehajtott fejjel figyelte a telefonját, mint mindig, amikor az értesítést kapta. Minden rendőr, aki segítette, szívrohamban hunyt el (OOC: Mivel a halállista szabályzata kimondja, közvetlenül senkinek nem árthattok, viszont felírták a rendőrök nevét, és hogy felgyújtják a hotelt, ami egyértelműen közvetlen halálokhoz vezet, ezért a rendőrök a lista szabályzata szerint negyven másodpercen belül szívrohamban elhunytak. Erről azonnal értesítést kapok, tehát van időm reagálni. Illetve ha visszaolvassátok a szabályzatot, az áldozat természetével sem tehet ellentéteset (pl. egy rendőr nem gyújtogat) de ez már csak zárójeles megjegyzés. Ha ezt sem fogadjátok el, tényleg fejezzük be.) ~Tudom, mi történt.~ gondolta L, miközben megszaporázta a lépteit, és belépett a hotelbe, felsietve az emeletre. ~Ha meghaltak, ismét Yagami Light Kira. Nincs választásom~ Gyorsan gépelte be a rövid levelet.
Kedves Yagami Light!
Gondolom, erről már tudsz, de a teniszmeccsünk utáni beszélgetésünket követő rövid időintervallumban fejbelőttem magam. A mellettem továbbra is kitartó rendőrök elhaláloztak, és én vagyok a hibás, aki második esélyt adott neked. Hittem benne, hogy a lista tett tönkre, és számítottam rá, hogy újra előfordulhat, de elenyészően kicsi volt az esély, vállaltam a kockázatot. A hibámból újabb életek vesztek oda, és még valószínűleg fognak, ezzel pedig én nem tudok együtt élni. Az információk, amelyeknek birtokában vagyok, ha hozzájuk jutsz, újabb életeket sodorhatnak veszélybe, amit nem vagyok hajlandó kockáztatni. Ha valakit felelősségre lehet vonni a továbbiakban történtekért, az én leszek. Bocsáss meg nekem.
Továbbra is tisztelettel, barátként fordulva hozzád:
Lawliet (L álnéven)
Az üzenetet azonnal elküldte, majd elővette a szobában tárolt pisztolyt. Az elküldés után azonnal öngyilkos lett. A számítógépén az üzeneten kívül semmilyen tárolt adat nem maradt.

••••••••••••••••••••••

Soundtrack: L Theme

••••••••••••••••••••••

Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2016, 19:54


I'll take a potato chip... and eat it!


Light
••••••••••••••••••••••



••••••••••••••••••••••


~ Hol késik az üzenet... Így nem fogom tudni megölni Watarit... ~ Idegeskedett Light. ~ Mi van, ha a tűzvésszel emberek életét sodortam volna veszélybe és ez által egyből szívrohamot kaptak... Így valószínűleg L már tudja, hogy ismerem a nevét! Francba! ~ Ekkor hirtelen e-mailje érkezett. - Lawliet... Te szarházi... Elvetted tőlem azt az örömöt, hogy beszélgethessek veled, még egy utolsót... Rendben van! De még nem végeztem! A hirtelen halálod és a rendőrök halála miatt, most van egy kis kellemetlenségem... Én hülye nem vettem számításba, a mások életének veszélyeztetését! De cserébe itt van apám! Ő neki nem adtam parancsba, hogy gyújtogasson! Arra pont jó lesz, hogy megszerezze nekem Watari képét! Tehát! - Szólt apjának. - Te most elmész a hotelbe, ahol L szállásozott és átböngészed a biztonsági kamerák felvételét és elküldesz nekem, egy olyan képet, amin tisztán látszik és jól kivehető Watari képe! Miután ezt megtetted, kitörölsz minden adatot a Kira üggyel kapcsolatban! Ha hívlak vedd föl a telefont! Viszlát apa! - Nem telt el sok idő, és meg is érkezett a kép. ~ Rendben! Kép kivágva! Mit írjon így a barátom Watari neve mellé, hogy most L és az összes rendőr halott? Hmmm... Megvan! Álljon át Kira oldalára és teljesítse minden parancsát! Ne kommunikáljon senkivel, csak ha én engedélyt adok neki! Minden adatot töröljön Kirával kapcsolatban! (Hátha ő több mindenről van tudomása, mint apának...) És miután végzett a fent említett teendővel, elmegy a XY utcai teázóba (ahol L-el dumcsiztunk) és ott találkozni fog Kirával. A halála pontos körülményeiről Kira fogja tájékoztatni szóban, de ha ez mégsem következne be akkor 15:00-kor, hunyjon el szívrohamban. Tökéletes! ~ Elküldte Misának és még az L-nek szánt részt is, csak a biztonság kedvéért. Felkelt és elindult a találkahelyre. Watari már ott várta. Light beült abba a boxba és megszólalt. - Watari maga az? Remek! Tudja... Lenne egy pá kérdésem L-ről és erről egész ügyről, szóval szeretném, ha a pontosan és őszintén válaszolna... Tehát! Maga szerint, most, hogy L halott... Van még valami, ami megakadályozhat abban, hogy céljaimat elérjem? Teszem azt: Rendőrség, másik nyomozócsoport, FBI, CIA, stb... És persze van még kérdésem... Lawietnek... Van családja? Rokona, vagy bárki, aki közel állt hozzá? - Kérdezte. ~ Nem hagyhatom, hogy életben maradjon, bárki is, aki L közelében volt! Túl kockázatos... Jobb biztosra menni! ~ Miután elmondta az öreg, amit tudott Light csöndben maradt egy ideig és gondolkodott. ~ Hmmm...  Wammy's House... Tehát Lawiet úgy gondolta, hogy kis zsenipalántákat rak majd maga helyére, ha eljön az ideje... És most eljött! Úgy néz ki, hogy a gyökerénél kell megragadnom a problámát! Near és Melo... De ez a vén kujon, nem tudja az igazi nevüket... Viszont az igazgató nevét igen, aki szerencsére rendelkezik az összes gyermek személyazonosságával! Remek! De vajon melyik az a kettő? ~ Light felállt az asztaltól és ismét Watarihoz szólt. - Köszönöm az együttműködését! Gondolom kíváncsi, a halála pontos részleteire! Ne aggódjon! Elmondom magának! - A fiú az öregember fülébe súgott valamit, lassan a kezébe nyomott egy kis bicskát, majd meglapogatta a vállát. Light az ajka elé tartotta a mutatóujját és csittre intette, majd egy kis gonosz vigyorral az arcán távozott az épületből. ~ Kár érted L... Sajnálom, hogy lemaradsz a kis kegyenceid haláláról! ~ Mikor hazaérkezett gyorsan kikereste az árvaház igazgatóját és egyből írni is kezdett, szinte már megszokásból írta a szöveget. "(Az igazgató) átáll Kira oldalára, nem kommunikál senkivel, kivéve Kirával, minden egyes árva és alkalmazott adatait küldje el a proxy-s mail-re, majd minden adatot töröljön ki abból a rendszerből amihez hozzáfér (Tehát a Kirával kapcsolatos információkat és L üzenetét is). Ezek után halálra ég 15:00-kor, egy titokzatos balesetben." Pár perc után megérkezett az összes adat és elkezdett írni a listába. Csak írt é írt és írt. Mindegyik árvát, illetve alkalmazottat a következő módon írt fel: "XY nem kommunikál senkivel, ha hozzáfér bármilyen adathoz Kirával kapcsolatban, akkor azt törölje ki, valamint gyújtsa föl az árvaházat japán idő szerint 14:55-kor és haljon meg a tűzben 15:00-kor." ~ Úgy néz ki, hogy mindent elintéztem! Most 14:02 van... Várjuk egy kicsit... Light bekapcsolta a televíziót és bambulta. Épp Kiráról beszéltek a híradóban, de nem ez foglalkoztatta őt. Várt valamire. Mikor három órát ütött az óra nem történt semmi, de számított erre. Viszont 10 perc múlva élőben mutatták a tévében, ahogyan a tűzoltók küzdenek a lángokkal. Nem sokáig tartott eloltaniuk a lángokat, de akkorra már nem sok maradt az épületből. Nem sokkal később megállapították, hogy nincsenek túlélők. Yagami nagy mosollyal nézett Ynymre, majd megszólalt. - Hmmm... Van egy másik műsor is, ami szerintem sokkal érdekesebb, mint ez a vacak! - Röhögött fel, majd átkapcsolt a Sakura TV-re. Épp nem ment semmi érdekes, csak szokásosan valami mocsok. De ekkor hirtelen megszakították az adást és Sakura ismert, irritáló hangja üvöltött bele a nézők arcába, miszerint óriási szenzáció fog következni, hisz maga Kira hírvivője fog élő, egyenes adásban beszédet tartani. A képernyőn megjelent Watari, fáradt és élettelen arcával, majd beszélni kezdett. "A nevem Watari, Lawlietnek segédkeztem a nyomozásban, akit a világ csak L néven ismert. Nehezemre esik közölni a hírt, de L, elmenekülve az igazság szorító keze elől inkább fejbelőtte magát, mielőtt Kira győzelmet aratott volna felette. Egyöntetűen kijelenthetjük, hogy bűnös volt. Ahogy én is. Kiránál az igazság!" Watari fogta a bicskát és mielőtt bárki megakadályozhatta volna beleállította a pengét a saját torkába, majd kirántotta. Pár percnyi szenvedést és hörgést követően megfulladt a saját vérében. - Íme! Most már tényleg senki sem szabhat határt számomra! Elfoglalhatom jogos trónomat, mint az új világ Istene! Jé! Hogy repül az idő, amikor az ember bűnösöket gyilkol! El is feledkeztem róla, hogy eközben apám szívrohamot kapott! Milyen ironikus... Ideje elrejteni a listát és felkészülni a színészkedésre!

••••••••••••••••••••••

Soundtrack: Kira Theme

••••••••••••••••••••••

Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2016, 21:09

Beletelt egy kis időbe amíg a rendőrség foglalkozni kezdett vele. Több órán át ücsörgött a mentőautóban és csak nyöszörgött. Amikor bevitték a rendőrkapitányságra összevissza beszélt. Egyszerűen kb semmit sem tudott felidézni, de amikor már nagyjából lenyugtatták a következőket mondta.
- Csak... csak.... segíteni akartam a nyomozásban, nem akartam, ezzel senki életét veszélybe sodorni. Egyszer valóban belekukkantottam édesapám számítógépébe.... de ezzel nem csináltam semmi veszélyeset igaz? Hiszen semmi nem volt ott Kiráról, semmi oka és módja sem volt rá, hogy lekövessem az apámat.
Valószínűleg megfigyelés alatt tartották, de többet nem mondott egyetlen kihalgatás alatt sem. Az otthon töltött ideje eseménytelenül telt. Bekapcsolgatta a tévét, de csak váltogatta a csatornákat. Azonban az esti hírekre kíváncsi volt. Elförmedt a látványtól, amikor meglátta ahogy Watari élőben elvágja a torkát. Az árvaházat is már Kirára kente. Minden Kira hibája volt. A további napjait a szobájában gubbasztva töltötte, csak enni járt le. Még mindig gyászolt az apját. Ez a hétfői napi is ugyanígy indult, azonban nyitogatni kezdte a nyakában lógó dögcédulát és egy papírfecni hullott ki belőle. „Ajándékom van számodra. May“ Azonban ez az ő kézírása volt. A keresztanyja cuccait testvére, azaz Davidson anyu kapta meg, így Ben első dolga az volt, hogy átnyálazza azokat. Azonban nem talált semmit. Tovább tűnődött, mit rejthetett el magától, majd hirtelen egy őrült ötlete támadt.
~ Az emlékmű? Nem, nem lehet! Hisz oda biztos nem nyúlnék! ~
El is heseggette a gondolatot, azonban a kíváncsiság győzőtt felette. Az éj leple alatt kiszökött a házból és egyenesen az emlékhelyhez ment. Kivette a listát és hirtelen minden beugrott neki. Őrült hahotázás tört ki belőle, egy pillanat alatt elfelejtett mindent ami miatt gyűlölte L-t. A terve sikerrel végződött.
~ Már korábban megmondtam L, még a médiazárlatnál... Bolond vagy. ~
Hazarohant és (természetesen proxyról) megnyitotta a felvételt amin Watari bevallja L bűneit és átvágja a torkát. Az őrült hahotázásban eldőlt a székkel, azonban még a földrön fetrengve is folytatta a röhögést.
- Megmondtam! MEGMONDTAM! MUHAHAHAHAHAHA
Csapkodni kezdte a földet örömében, majd felkelt, felállította a széket és kinyitotta Misa füzetét.
~ Egy füzet, amit majd teleírhatok. Egyelőre azonban csak... ~
Átböngészte a listát és szemet szúrt neki egy feledtébb érdekes szabály... Azzal felírta négyszer a saját, majd négyszer Yagami Light nevét hibásan. Már épp készült becsukni a füzetet, amikor...
~El sem hiszem, hogy ezt teszem. ~
Ugyanezt megismételte Amane Misával is. Majd megnyitotta a kis proxy hálózatot amit a másik Kirával tart fenn és ennyit írt.
- Minden úgy alakult, ahogy elterveztük. Hamarosan Japánban leszek, egy teljesen... nos, gyanútlan okból. Valamint bebiztosítottam magunkat a Halállista ellen. Többé nincs ránk hatással.
Majd tovább kattintott, megnyitott egy koncertes oldalt és egy rendelt egy jegyet Amane Misa japán koncertjére, a legelső sorba. Hadd lepődjön meg a lány. Ezt követően lement és elégedetten készített magának egy burítót, amit aztán mohón be is falt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2016, 21:11


Ynym

 
Gimme' a sec, 'cause I don't care

Zene: Alert



A halálisteneknek (najó, csak Ynymnek) van ez a rossz szokásuk, hogy könnyen elunják magukat. Így hát Ynym látván, hogy a harcnak nagy vonalakban vége van (amelynek amúgy akciódús részei is eléggé unalmasak voltak) totálissan belefáradt az egészbe. Már az almák sem elég finomak számára, ha itt tartunk. Annyit evett belőlük, hogy a hasfájást teljesen új szintre emelte, és lassan átkozni kezdte az almákat. Éjszakánként gyümölcsös standokat borogatott fel, mert az valamennyire még elszórakoztatta, de végül úgy döntött, hogy nem bírja tovább, és készült beiratkozni egy pszichiátriába, de inkább előkapta a második listáját, melyet a halálistenek királyától szerzett.
~Atyám, az a hülye is mindenkinek ad egy listát, aki visz neki ajándékba egy pirosalmát... Nu, szóval akkor. Itt az ideje hazamenni, és visszamenni shinigamipoly-zni a halálistenek világába.~
Előkapta szép mélyfeketén fogó tollát, és belemélyesztette a papírba, és elkezdta felírni:
- Osama Bin Laden
- Barack Obama
- George Bokor Bush
- Ben Davidson
- Yagami Light
~Hmm... Őket vajon megöljem? Eh, egye fene.~ És felírta a listára az összes embert, akivel csak Ben valaha szót váltott, vagy bármi köze volt az ügyhöz, és épp eszébe jutott a neve, és mielőtt elfeledkezett volna a dologról, felírta a gyümölcsárusokat is. Nyugodtan várt 40 másodpercet, majd ellebegett felszedni a másik listát, és fellebegett a saját világába teázgatni.

Sajnos Ben abban a tudatban hunyt el, hogy a 4x hibásan felírt név minden listára vonatkozik. Tragikus.




UI: Nu, végeztünk? Végeztünk? Végeztünk? Végeztünk? Végeztünk?
Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 EmptyVas. Május 01 2016, 18:44

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Boston - USA - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boston - USA   Boston - USA - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Boston - USA
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: Kötetlen FRPG :: DN-
Ugrás: