Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátSárkányházak kerülete - Page 3 EmptySárkányházak kerülete - Page 3 EmptySárkányházak kerülete - Page 3 EmptySárkányházak kerülete - Page 3 EmptySárkányházak kerülete - Page 3 EmptyBelépés

 

 Sárkányházak kerülete

Go down 
+6
Akemi
Gabryella
Ben
Domó
Ranahi
Rannori
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyVas. Nov. 16 2014, 14:26

First topic message reminder :

Köztársaság Város külső része, itt találhatóak a gyárak, és az erőművek, amik ellátják a teljes lakosságot, továbbá itt található a szegénynegyed is. Valamint több edzőterem is van a városrészen, ahol régebben chiblokkolókat képeztek ki. Ezeket mára felszámolták, vagy különböző utcai szervezetek özönlötték el.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Haka
Földidomár
Földidomár
Haka


Erőpontok : 108
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 38

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyPént. Jan. 22 2016, 20:15

Tömören kifejezve a dolgot, Haka számára nem kicsit volt sérelmes az ahogy kérése fogadtatásra talált. Ugyan ki fogadná fülig érő mosollyal és baráti hátba veregetéssel azt hogy a vérét ontva tessékelik vissza a fizikai létbe? Na ugye!
-Akkor most én jövök.- Vágott egy erőltetett vigyort mogorva és egyszersmind erőszakos fogva tartója felé, majd rátért a nyers tényekre. -Első ízben, nem ártott volna becsukni az ablakot és kicsit rendet rakni. Akkor talán nem mászna be senki sem.- Jelentette ki. Ugyan mi más lenne ez a nyomorult szituáció mint egy afféle túszejtés. Ahelyett hogy emberként kezelte volna őt, inkább magán mutatta be miféle terve van arra az esetre, hogy ha Haka nem lesz kezesbárány és cinkostárs a számára ismeretlen műveletben. Na persze. Majd épp egy ilyen kemény kötésű gyerekkel kezdene?
-Másodszor pedig, inkább ne játssz azokkal a késekkel. Látod? Máris megvágtad magad.- Mutatott nem kis iróniával a sebekre és az abból serkent vérre, amivel a rossz hozzáállás következményét kívánta megmutatni. Már épp hagyta volna az egészet a fenében, amikor kipattant az isteni szikra a fejéből és visszafordulva még egy csípőset beszólt.
-Ja igen. Itt a harmadik. Ne fenyegetőzz! Ha kell valami azt kérdd normálisan, kicsi lány.- Ezzel végül Haka teljes megelégedéssel zárhatta a vitát, az utolsó két szót megnyomva, hogy éreztesse hogy ugyan lehet hogy fiatalabb, de attól még ő az izmosabb legény a jelenlévők közül és elég magas is, szóval nem kéne embertelenkedni, legalábbis ő erre nem vevő.
Az általa elegáns visszavágásnak ítélt reakciót tekintve, elégedett volt és a szemet szemért elvén ennyit épp megengedhetett magának. Volt rutinja az efféle dolgokban. A sivatagban is olt olyan hogy félvérnek és sárdagasztónak gúnyolták, csak mert az apja északi. Erre ő vagy visszaszólt, vagy ha nem tanultak belőle és neki mentek, ő bizony kivert pár fogat, még akkor is ha neki csak egy foga bánta. Ilyen ez a túlélés. Ha azt akarod hogy a falka bevegyen és ne téged egyenek meg, akkor le kell tenni valamit az asztalra. Ez a valami most pár paprikás szavacska volt. Ha kell még, lehet sorba állni a repetáért, van még ha kell. Alapvetően egy rendes fickónak tartja magát, főleg az idősebekkel. Volt már ő halászni idős emberek helyett is, meg minden, de a karma szerint az ember azt kap, amit ad és ez fordítva is áll. Egy ideig még csak passzívan figyelni fogja mi folyik körülötte és befogadja az információkat a körülötte lévőktől és a hallottak alapján szellemi síkként működő kis világból. Persze a kicsit egészen relatív, azt nézve, hogy mégiscsak a város képe rajzolódott ki az egészből, amitől nem lett bizalomgerjesztőbb a gondolat, hogy épp egy rakás ismeretlennel kell egy tök idegent keresni, aki talán akárhogy kinézhet, szóval a jelenlévők közül akárki lehet a keresett személy, legalábbis ez esett le Hakának.
Akkor summázzuk a végére a dolgokat. Van két Levegő idomár vagy akolitus lány, egy parás srác aki valamiről magyaráz az egyik lánynak, egy férfi, aki benne van már a korban, két nagyon egymásra koncentráló lány akit talán közeli barátok vagy testvérek és persze Haka nemezise, a fakírtanonc késes bűvész. Remek. Kivel volna érdemes szóba elegyedni, mely klikkhez kéne odacsapódni? A legésszerűbb az volt, hogy ridegen, a távolságot tartva a lökött csajtól, finoman az újságot böngésző csapathoz csapódik. No meg abból kiindulva, hogy ez a világ egy kollektív tudat része, az abban a világban megjelenő újság talán tartalmaz valami hasznos infót a valós világot illetően, esetleg melót vagy szállást kínáló hirdetés formájában.
-Bocs gyerekek, de a hirdetési rovatot ideadná... Hm. Klassz tetkód.- Dicsérte meg Kán dekorációját, majd akaratlanul is a benne lévő körözésre pillantott és elmosolyodott a mentegetőzésen. -Mint azon a srácon aki olyan kísértetiesen hasonlít rád.- Bökött az újságra, majd széles vigyorral megcsapkodta a srác hátát. Talán nem szakad bele.
-Nyugi, én hiszek neked. Eszembe se jutott hogy feldobjalak. Hehehe!- Mosolygott a gondolat közepette. Jaj de nagyon bizalomgerjesztő.
Vissza az elejére Go down
Domó
Tűzidomár
Tűzidomár
Domó


Erőpontok : 241
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 27

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyVas. Jan. 24 2016, 19:24

Miután Domó a hídon találta magát, nyúlt volna a sétabotjához, hogy rátámaszkodjon, de nem volt vele. ~ Hmmm... Ezek szerint legközelebb, majd kint találkozunk, Arath. ~ Gondolta és körül nézett. Megdöbbentően hasonlított a valósághoz, de a nézelődés közben megpillantotta Hakát. Összeráncolta a szemöldökét és nem értette, hogy mi folyik itt. Elindult felé, hogy érdeklődkön ittléte felől, de Juno megelőzte. ~ Ez a nő beteg... Vagdossa magát. Egyre jobban bizonytalanabb vagyok... Biztos jó ötlet volt megbízni benne? ~ Gondolta, majd odalépett Hakához és tetőtől talpig végig mérte. - Ne értsd félre, ez semmi féle beteg játék. Csupán az egyik barátunkat, Rannorit megszállta egy gonosz szellem, Desir és őt akarjuk most elpusztítani, mert ha nem sikerül, akkor lehet, hogy mindannyiunknak befellegzett. - Mutatott a lányra. - Jelenleg most benne vagyunk... Mármint tényleg benne. Az ő elméjében. Sajnálom, hogy csak így belecsöppentél ebbe a slamasztikába, de ha ki szeretnél jutni, akkor muszáj lesz együttműködnünk. Tudom, hogy ez egy kicsit ijesztőnek tűnik elsőre, de úgy látom, hogy kemény fából faragtak! Elvégre, nem mindenki élné túl Si Wong sivatagában, ugye homokidomár? - Mosolyodott el. - Nem találkoztam, hozzád hasonlóval, már vagy 20 éve... Bár majdnem megtévesztettél az öltözködéseddel. Elsőre azt hinné a hozzáértő, hogy Északról jöttél, de tisztán kivehető, hogy te bizony sivatagi gyermek voltál. Javíts ki, ha tévedek! De jajj! Hová tettem a jó modorom? A barátaim Domónak neveznek, mások csak vándornak. - Mondta mosolyogva. - És mi a helyzet veled? Mi a neved? - Miután bemutatkozott, ő is elindult a többiekkel együtt, amikor megpillantotta az újságost, aki az elnökgyilkosságról kiabált. Iona kezébe nyomott egy újságot és Haka is meglátta. ~ Nem is kellett, hogy beköpjem... Lebuktatta ő, saját magát. Nem lenne szerencsés felfordulást okozni... Egy belső viszály igazán "jót" tenne a csapatnak. És persze szegény Rannorinak... Az egész az én hibám... Ha nem győztem volna meg őket, hogy térjenek be a fogadóba, akkor ez az egész meg sem történt volna... Én is ugyan úgy bűnös vagyok, mint Kán. Csak én nem öltem meg egy elnököt sem... De nem baj, majd a sors megfizet minden bűnéjért, amit elkövetett. - Domó csak csöndben sétált tovább, mintha misem történt volna. Út közben megállt Iona mellett, miközben ő az újságot olvasta és a fülébe súgott három rövid mondatot. - Tudom, hogy mire gondolsz... Valóban ő volt... Én mindent láttam... - Aztán folytatta tovább a sétát és a háta mögött hagyta a lányt.
Vissza az elejére Go down
Haka
Földidomár
Földidomár
Haka


Erőpontok : 108
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 38

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyVas. Jan. 24 2016, 22:33

Ami azt illeti, hamar fény derült arra miféle szörnyűséges dologba csöppent, hála a kedves öregnek, aki volt olyan jó és felvilágosította őt. Ha a kis klikkből valaki, akkor ez az ősz vándor a legsegítőkészebb és legtapasztaltabb. Hamar be is vágódott előzékeny és hiánypótló célú megszólításával amit a hirtelen betoppant homokidomár felé tett. Haka megkönnyebbülve vette hát tudomásul hogy itt semmi sötét dolog nem folyik, csupán egy sötét lényt kell megfékezni, nem több. Csak egy világmegváltó és kockázatos hadművelet... egyre jobb. Nem sokkal áll jobban a szénája, annyi szent. De legalább a lelkiismerete tiszta marad.
-Akkor megkönnyebbültem. Eggyel kevesebb dolog ami miatt aggódjak.- Mosolyodott el megkönnyebbülten, majd ismét némi aggodalom szállta meg. Az hogy az egyik jelenlévő elméjében van, nem volt valami kellemes tudta. nem szívesen akart bármiben is kárt tenni, főleg így, valaki tudatában, mint később kiderült. Ha ne adja ég, nagy kupi lesz, akkor nem szívesen venné tudomásul hogy kárt tett valakiben, még ha csak a tudatában is, még ha azzal a szabadulását segítené elő.
-Azért bízom benne hogy amit teszünk nem okoz semmi kárt. Mert ha itt valami ne adja az ég, de összedől, akkor akármi lehet.- Aggályoskodott cseppet, elvégre életében először csöppent efféle efféle furcsaságba. Még meditálni sem meditált olyan sokat és ismeretei is csekélyek voltak spirituális téren. Inkább az idomítással kísérletezett és északi törzsének segédkezett, nem több. Apropó törzsek. Az öreg hamar kiszúrta miféle kakukktojás is ez a Haka gyerek, aminek apropóján fülig érő mosoly kanyarodott az arcára.
-Az volnék. Jó szeme van mesternek. Anyám Shi Wong-i homokidomár volt, apám északi harcos. Érdekes kis történet az övék. Szerencsém volt megismerni a gyökereimet, szóval próbálom keresni a közös hangot a két oldal között, talán azért is vagyok ilyen szokatlan és furcsa jelenség.- Jegyezte meg félhangon a magára vonatkozó fél mondatot, majd észbe kapva bárdolatlanságán, ahogyan azt illik, egyenesen állva, fejbiccentéssel mutatkozott be Domónak.
-Nem, én volt a faragatlan. Nekem kellett volna hamarabb bemutatkoznom. Haka vagyok, Ogada és Seemi fia.- Ha ezt látták volna az északi gyökerei, kapott volna, annyi szent. Ott megadják a módját a bemutatkozásnak és nem lehet el tinglitanglizni. Na mindegy. Megtörtént, ennyit erről.
Viszont, azt bátran bátran ki lehet jelenteni, hogy az Domó szimpatikussá vált Haka számára. Most már egyértelmű, hogy van egy épeszű ember is a szedett-vetett szellemirtó alakulatban akire számíthat.
-Mást viszont nemigen mondatok magamról. Tegnap este érkeztem a városba, jelenleg pedig munkát és szállást keresek, vagy amelyiket hamarabb kapok. Van némi gondom ilyen téren.- Szívta meg a fogait kínjában. Na igen, ez egy kényes és nehézkes gond, amiről a bürokrácia tehet. De ahelyett hogy taglalná mi is van vele, inkább tereli a témát.
-És ön? Vagy te? Tegezzem hagy magázódjunk?- Vakart meg a tarkóját zavarában.
Vissza az elejére Go down
Ranahi
Vízidomár
Vízidomár
Ranahi


Erőpontok : 90
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 10

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyHétf. Jan. 25 2016, 15:11

Ranahi, miután csendben elindult a csapat után, úgy döntött jobb ha egy ideig csendben figyel. Feleslegesen nem akarta idegesíteni Rannori-t és egyébként is, Juno már beszélget vele. ~Ő most biztosan többet tud segíteni neki, mint én...~
A csapathoz csatlakozott egy homokidomár, aki Domóval beszélgetett elmélyülten, legalábbis ahogy azt Ranahi messziről látta.
~Mindegy is, úgy sincs kedvem beszélgetni senkivel...~
Ahogy andalgott a többiek után, eszébe jutott a szülei arca amint bejelenti, hogy elhagyja a Föld Királyságát. Az apja, nem hogy ellenezte, egyenesen érthetetlennek tartotta, hogy minek akarna bárki is máshol élni. Anyja tekintetében látta a megértést és, hogy tulajdonképpen neki is honvágya van. Az egyetlen amit kértek tőle a szülei, hogy vigyázzon magára és a húgára...
~Ha nem a saját önzőségemből jöttünk volna ide, talán nem lenne ekkora lelkifurdalásom... De nekem nem volt elég a kardforgatás, mindenáron vízidomárnak kellett születtem. És miért hagytam, hogy egyáltalán Rannori velem jöjjön? Nem... Ennek vége és hazaviszem. Sokkal jobb ha Anyáékkal marad.~
Elmélkedéséből Iona kezébe kerülő szórólap képe hozta vissza. Bár nem látta a feliratot, de Kán arca tisztán kivehető volt a papíron...
~Nem tudhatjuk, hogy Kán tényleg tett-e valami szörnyűt vagy, hogy ez is csak Desir műve... Mindenesetre figyelni fogom...~ Ösztönösen a kardja markolatán tartotta a kezét és csukott szemmel imádkozott, hogy mielőbb legyen ennek vége és hazamehessenek...
Vissza az elejére Go down
Domó
Tűzidomár
Tűzidomár
Domó


Erőpontok : 241
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 27

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyKedd Jan. 26 2016, 16:28

Domó mosolyogva bólogatott, amikor Haka beszélt. - Nyugodtan tegezhetsz! - Kacagott fel. - Legbelül még most is gyerek vagyok, de a derekam nem szimpatizál azzal, hogy 80 évesként, ilyen kalandokban veszek részt. Gondoltam a letelepedésre, de nem bírok a véremmel, ha szabad így mondanom. Örülök, hogy ilyen segítőkész vagy! Valóban nem lenne szerencsés dolog kárt okozni Rannoriban, de ez a világ a saját emlékeinkből van felépítve. Itt mindenki megtalálhatja azt, amitől a legjobban fél... - Az öreg kíváncsian hallgatta a fiú történetét. - Hogy én mester? - Nevetett. - Te vagy az első, aki kinézett belőlem valami mesterféleséget. Ez kedves! De rossz helyen tapogatózol. Igazából tűzidomár volnék, akármilyen szedett, vetett ruhákban járok. Én mind a 4 nemzet fiaként tekintek magamra. Nincs olyan hely a világon, ahol nem tanultam volna, a különböző idomítási módszereket. És persze ahol járok, próbálok segíteni. Ezt a köpenyt 45 éve kaptam, a Föld királyságától, hálaajándékként. Ezt a sálat meg az Északi Víz törzsétől, mert megoldottam náluk egy "kisebb" kellemetlenséget. De napestig tudnék mesélni a történeteimről, de inkább nem untatlak tovább! Mondjuk Arathot még megmutattam volna neked... Biztosan érdekesnek találnád... Jah, bocsánat! Arath a sétabotom, egy gyönyörű vörös ékkővel a tetején. Kifejlesztettem egy módszert, amivel képes vagyok eszközként használni, az idomítás során. Általában élvezni szokták, akiknek bemutatom. Nagy kár, hogy a testemmel maradt. Szóval nincs lakásod? - Terelte a témát. - Megnyugtatlak kedves Haka! Nekem sincs. Előző éjszakámat is egy utcai padon töltöttem... Aztán jöttek az egyenlőségiek... Majd az elnökgyilkosság... Szegény Ionát elintézték... És végül Rannorit is megszállta egy gonosz szellem... Ennél jobb, már nem is lehetne ez a nap! - Mosolyodott el, majd megpillantotta az újságárust, súgott valamit Iona fülébe és előre haladt.
Vissza az elejére Go down
Haka
Földidomár
Földidomár
Haka


Erőpontok : 108
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 38

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyKedd Jan. 26 2016, 17:18

Domó rövidített élettörténete igencsak lenyűgözőnek bizonyult Haka számára. Lenyűgözte hogy öreg barátja miféle életutat is járt be eddig és merre fordult meg eddig. A hallottak nyomán teljesen elképzelhetőnek tartotta, hogy fiatalabb korában egyszer minimum elsétált Domó mellett, de igencsak méltatlannak tartotta azt ahogy Domó idős fejjel nem biztos fedél alatt alussza át az éjszakát.
-Amúgy ha engem kérdezel, szerintem egy hozzád hasonló, világjáró, sokat látott embernek minden kontinens nagyvárosában örömmel látott személy lenne a fontosabb helyeken. Nem kéne padokon aludnod és a tudásodat is átadhatod a fiataloknak.- Nos igen, egy fiatalos észrevétel az öreg Domó mester életvitelét illetően. Tény, egy efféle bölcs ember nem csak a mester megszólítást, de egy rendes otthont is megérdemelne öreg napjaira. Eddig is egyértelmű volt hogy a városi élet nem fenékig tejfel, de az, ahogy mindennapjait ecseteli, egyszerűen lehetetlennek tűnik és talán nem is hinné el, ha nem épp Domótól hallaná. Ezek után Haka már nem feltétlen szeretne a városban élni, terroristákat, merénylőket és gonosz szellemeket sejtve a következő utcasarkon.
Egy szó mint száz, ez kicsit sok neki. Na nem baj, meglehet oldani biztos hogy ezeket megússza, csak ki kell fondorlatoskodni miként is menne ez. Az viszont, hogy ez a Juno csaj egy hirtelen felindulásból rohanni kezdett, szöget ütött a fejébe. Mert ha ugye ő az önjelölt kisfőnök, és el kell kapni valakit, akkor biztos hogy azt a delikvenst követi, akire a foga fáj.
-Öööm... Nem azért, de szerintem jó lenne utána mennünk nem?- Teszi fel a kérdést Haka, majd maga is nyomába ered a menekülőnek.
Vissza az elejére Go down
Iona
Levegőidomár
Levegőidomár
Iona


Erőpontok : 320
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 99

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 17:08

Iona bólintott Juno szavaira, majd követte az utca felé. Úgy érezte, nem érdemes vitatkoznia vele, hiszen nála sokkal nagyobb tudása van. ~Jelen pillanatban akkor járunk a legjobban, ha bízunk benne. Ráadásul tényleg jóindulattal fordul mindenki felé.~ Az újság, amit a kezébe nyomtak azonban sok problémát vetett fel. Igaz, a Desir által teremtett világ nem a valóság, de... Kánra nézett. ~Ha a félelmeinkből építi fel ezt a helyet... akkor könnyen lehet, hogy attól tart, lebukik. Ebben az esetben pedig veszélyt jelent ránk...~ A fiú persze kiszúrta, és hamarosan beszélni is kezdett. Iona komoran a szemébe nézett.
- Valóban valószínű, hogy egymás ellen akar minket fordítani. - kezdte. - De ebben az esetben az volna a legbölcsebb, ha magad vetnéd fel a problémás helyzetet. Nem hiányzik, hogy a Desir hirtelen a rendőrséget is ránk küldje a félelmeid miatt. - biccent. - A helyedben szólnék a többieknek, hogy készüljünk fel az esetleges konfliktusokra.
~Persze ez nem jelenti azt, hogy elvetem a másik lehetőséget.~ állapítja meg magában. ~Éppen elég gond származott már abból, hogyha rosszkor, és rossz emberekben bíztunk meg. Nem hagyhatjuk, hogy egy ilyen helyzet veszélybe sodorja valaki életét.~
A balsejtelme be is igazolódott, mikor Domó odalépett hozzá. ~Szóval hazudott.~ Domóhoz fordul:
- Mi történt pontosan? Az lenne a legjobb, ha ő nem hallaná. - biccent Kán felé, úgy, hogy a fiú ne hallja. - Ha tényleg megölt valakit, milyen indítékkal tette? Mekkora veszélyt jelent? - kérdezte Domót.
Vissza az elejére Go down
Domó
Tűzidomár
Tűzidomár
Domó


Erőpontok : 241
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 27

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyPént. Jan. 29 2016, 16:56

Mikor Iona tovább érdeklődött Kán felől, az öregember csak előrébb sietett és biccentett a fejével, hogy tartson vele. Mikor utolérte a légidomár, halk beszédbe kezdett. - Nos, Iona mester... - Nézett végig a lány tetoválásain és ezzel megállapította, hogy helyes volt a mester jelző, amit az imént használt. - Próbálok lényegre törő lenni, szóval egyből a közepébe vágok. Kán, Quan és jómagam, jelen voltunk az egyenlőségiek beszédekor, ami az idomárarénában volt. A véridomárok foglyul ejtették Raiko elnököt és az ujjára húztak egy jennamitegyűrűt, ami folyamatosan növekedett. Quan és én elvontuk az egyik Amon figyelmét, de ez az idő alatt, Kán rátámadott. De a támadása követően a véridomárnak és az elnöknek is, súlyosan károsodtak belső szervei. A testüket kristályok lyuggatták át. Kán egy kristályidomár és szinte biztos, hogy ő ölte meg az elnököt is. Abban viszont nem lehetünk biztosak, hogy direkt csinálta-e, de ha engem kérdezel, akkor ennek semmi köze a véletlennek. Biztos, hogy terve volt ezzel az egésszel, már csak azt nem tudni, hogy mi volna az! De sajnos akár jó szándék vezérelte, amit erősen kétlek, akár a rossz, bűnt követett el és ezért bűnhődnie kell. Az egyenlőségiek malmára hajtotta a vizet és egy gyilkos... Hogy veszélyes-e? Kiszámíthatatlan, hirtelen haragú, erős  és talán őrült is... Szóval azt kell mondjam, hogy igen, nagyon is veszélyes lehet... Ezek után kiszabadítottunk téged. Quanra bíztam, hogy döntsön Kán sorsáról, de ő nem tudta, hogy mi a helyes döntés, ezért nem tettünk még semmit. És a sors úgy rendezte, hogy megint összetalálkoztam a kristályidomárral és most itt van. Lehet, hogy én képzelek sokat, de nem olyan embernek tűnik, aki egy teljesen ismeretlen lány megmentéséért, az életét kockáztatná... Úgy érzem, hogy ezzel is célja van, szóval vigyáznunk kell. El szeretném kapni, hogy megérdemelje méltó büntetését. Számíthatok a segítségedre? Az iméntieket, csak neked mondtam. Persze elsődleges célunk megmenteni Rannorit és túlélni, de nem úszhatja meg, az elnökgyilkosságot... 
Vissza az elejére Go down
Kán
Földidomár
Földidomár
Kán


Erőpontok : 606
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 117

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptySzomb. Jan. 30 2016, 22:08

Kán igen nyugodtan sétált és figyelte a társaságot.MIkor észrevette , hogy Iona és a vénember félrevonulnak kissé elmosolyodott~tehát a vénember be akar mocskolni … ugy látszik nem nagyon érdekli aa csapat élete .. ha igy folyatja belső konfliktust fog kelteni ami most nagyon nem kéne… na nem baj segítünk ezen~.Csendben közeledett majd egy pár pillanatig halgatózott. ~”Hogy veszélyes-e? Kiszámíthatatlan, hirtelen haragú, erős  és talán őrült is... Szóval azt kell mondjam, hogy igen, nagyon is veszélyes lehet...”  remek , legalább csak őrültnek néz ~A beszélgetés többi részére csak kissléptekben figyelt majd , ahogy egy pillanatji csend keletkezett megszólalt.

-A kiszámíthatatlan az kissé tulzás –mondta e majd egy lélegzetnyi szünetett tartott , hogy társai feleszméljenek a halgatózásra-és , hogy örült lennék az már-már sértés.De kedves barátom , amiről nem tudsz semmit arról ne beszélj , lehet , hogy hirtelen haragúnak tűnök de ilyen szépségekkel a kezedben te se viselkednél másképp.Az elnököt meg pontosan tudod , hogy nem én öltem meg , ha amonék idomárok akkor miből gondolod , hogy földidomáruk nincsen…. Ja és ha ennyire elvetümült vagyok és még tagadni is próbálom a tettem akkor miért mutattam meg , hogy tudok kristályt is idomítani ?Az aréna tele volt betonnal , megtehettem volna , hogy nem idomítok kristályt-majd Ionához fordult-Háromszor is kockáztattam már érted az életem … emlékez csak vissza … ha bármilyen célom lenne veled nem engedtelek volna elmenni az arénából… .
Vissza az elejére Go down
Domó
Tűzidomár
Tűzidomár
Domó


Erőpontok : 241
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 27

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptySzomb. Jan. 30 2016, 22:46

Domó megállt és a kristályidomárra pillantott. Lesütötte a szemét és végighallgatta, amit mondott. ~ Ha eddig nem is, de mos már teljesen biztos és ezt Iona is tudhatja. Kán a gyilkos, ez nem kérdés. Nem hallhatta, hogy róla van szó, még is magyarázkodni kezdett és a még, a ki nem fejtett gyanúkat is cáfolni kezdte. Persze a beteges hallgatódzásról és paranoiáról nem is beszélek. Kán a gyilkos. Ennél biztosabb, még nem voltam semmiben. ~ Állapította meg magában. - Kán! Nem akarlak összezavarni, de te meg miről beszélsz? Épp Amonról társalogtunk Ioniával és elmeséltem, hogy mi történt az egyenlőségiek támadásakor. Te szóba se jöttél... Főleg nem az, hogy te ölted meg volna Raiko elnök urat... - Mondta, miközben végigsimította, az ősz szakállát. - De amit mondtál, nos... Az nagyon érdekes. Ez a hely az emlékeinkből, a rémálmainkból és a félelmeinkből lett felépítve. Először az újságos, most meg a kétségbeesett magyarázkodás? Igazából mindegy... A lényeg az, hogy elkapjuk Desírt és megmentsük Rannorit, majd kijussunk innen. Viszont ez a fülelés nem szép dolog... Ha nem tudnám, hogy épelméjű vagy, még azt gondolnám, hogy magával ragadott a paranoia. Most viszont, ha megbocsátasz! - Hátat fordított Kánnak, majd visszatért beszélgetőpartneréhez. - Ennyi elég volt, hogy meggyőzzelek? 
Vissza az elejére Go down
Iona
Levegőidomár
Levegőidomár
Iona


Erőpontok : 320
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 99

Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 EmptyHétf. Márc. 07 2016, 22:38

Iona figyelmesen hallgatta végig Domót, és igyekezett átgondolni a szavait. Nem szívesen feltételezett rosszat Kánról, és fontosnak tartotta a belső egységet is, de a logika ellene szólt, és mint mesternek feladata volt az is, hogy felelősségteljesen döntsön. Kán pedig maga alatt vágta a fát, mikor magyarázkodni kezdett. Domó kifogástalanul érvelt... Ionában tisztelet ébredt az öregember iránt, és egyet is értett vele... akármilyen szándék vezette, ha megölt valakit, rácsok mögött a helye.
- Igen, minden bizonnyal tényleg ő a gyilkos. - feleli. - Egyelőre azt mondanám, ne hozzuk ezt nyilvánosságra, csak zavart és félelmet keltenénk, abból pedig van bőven. Az elsődleges feladatunkat kell teljesítenünk, de rajta tartjuk a szemünket. Számíthat a segítségemre. - mondja, suttogva, hogy Kán ne érthesse a szavait.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sárkányházak kerülete   Sárkányházak kerülete - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sárkányházak kerülete
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: Játéktér :: Fizikai világ :: Egyesült Köztársaság :: Köztársaság Város-
Ugrás: