Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátVáltozások 2. EmptyVáltozások 2. EmptyVáltozások 2. EmptyVáltozások 2. EmptyVáltozások 2. EmptyBelépés

 

 Változások 2.

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Változások 2. Empty
TémanyitásTárgy: Változások 2.   Változások 2. EmptyKedd Jún. 09 2015, 08:53

Kedves játékosaink!

Ahogy már ígértem, változások történtek. A jelenlegi játékosaink számára ez nem lesz különösebben érezhető, de azért biztos, ami biztos ide leírom:
- Minimális változtatások a szabályzatban. Olvassátok el őket újra, de inkább csak konkretizáltam a dolgokat, mint új dolgokat vezettem be.
- Többé nem szerkeszthetőek a Háttértörténetek, a Külső leírás és a Korszakkalandok Közti történések. Az első kettőre azért volt szükség, mert új játékosok gyakran nem vették észre, hogy nem oda kell az írniuk, hanem először a megfelelő topicba. Az utóbbi pedig azért, mert már értelmetlen lenne szerkeszteni, mivel már úgy is túl vagyunk rajta.
- Több mező is kikerült a profilból, pl. Hobbik, Kor, mert feleslegesnek bizonyultak, és az új játékosok a karakterlap részének hitték őket néha.

Ha valakinek problémája van írjon rám.
Vissza az elejére Go down
 
Változások 2.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Változások
» Kódkereső - Változások

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: