Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátTalálkozó - Page 2 EmptyTalálkozó - Page 2 EmptyTalálkozó - Page 2 EmptyTalálkozó - Page 2 EmptyTalálkozó - Page 2 EmptyBelépés

 

 Találkozó

Go down 
+3
Kán
Karin
Elaina
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 11 2015, 18:03

First topic message reminder :

Sziasztok!

Azt hiszem nem kell bemutatkoznom, ezért rögtön a közepibe vágnék. Tavaly decemberben felvetődött, hogy lehetne szervezni egy találkozót. Azt hiszem, akkor még sem idő, sem elég magas ismeretség nem volt a játékosok között.

Nem akarok biztosat mondani, ezért csak kérdezek. Kinek mikor, és hol lenne alkalmas a dolog? Ha nem leszünk sokan, nem lesz semmi. Ha mégis, akkor csapatunk egy jó partyt, hiszen lassan egyévesek leszünk. Vélemény?
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptyKedd Júl. 21 2015, 09:26

Ezennel bejelentem, hogy 27. hétfő a találkozó. Margit-sziget, szökőkút (vagy ahogy Ben mondaná, Margaret island, fountain). Pontos időpont egyenlőre nincs, de valószínűleg egész napos program lesz. Hogy a program mi lesz, azt nem tudom. Mondjuk, ha Eli eljön, akkor megkergetjük! Twisted Evil Aki jön az próbáljon nekem majd privátban dobni egy telefonszámot, hogy aki később csatlakozik be, mint hogy a szökőkútnál vagyunk, vagy valaki elpárolog, míg nem figyelünk, utána az is megtaláljon minket.
Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptyKedd Júl. 21 2015, 10:50

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 21:50

Aki jön az küldjön MINDENKÉPP privátot, mivel ez alapján tudom, hogy ki jön, és ki nem. A találkozó idejét jelenleg délre teszem (és továbbra is 27. hétfő).
Vissza az elejére Go down
Gabryella
Mesélő
Mesélő
Gabryella


Erőpontok : 34
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 43

Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 21:54

Én hozok kártyákat, (francia, magyar és uno) s esetleg tollasokat.
Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptyKedd Júl. 28 2015, 11:59

Na meséljetek, milyen volt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elaina
Tűzidomár
Tűzidomár
Elaina


Erőpontok : 887
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 131

Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 EmptyKedd Júl. 28 2015, 18:25

Én nagyon élveztem Smile nagyon sokat nevettünk és el is áztunk sikeresen XD (hála a hidegfrontnak). Örültem hogy találkozhattam személyesen is más tagokkal, és ha lehet jövőre is mennék, ha lesz Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozó   Találkozó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Találkozó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: