Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátBoldog születésnapot - Tortakereső event EmptyBoldog születésnapot - Tortakereső event EmptyBoldog születésnapot - Tortakereső event EmptyBoldog születésnapot - Tortakereső event EmptyBoldog születésnapot - Tortakereső event EmptyBelépés

 

 Boldog születésnapot - Tortakereső event

Go down 
SzerzőÜzenet
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Boldog születésnapot - Tortakereső event Empty
TémanyitásTárgy: Boldog születésnapot - Tortakereső event   Boldog születésnapot - Tortakereső event EmptyKedd Aug. 11 2015, 10:01

Sziasztok!

Nagy örömmel jelentem be, hogy elindult a visszaszámlálás, ugyanis, kilenc nap múlva az oldal 1 éves lesz. Remélem ti is annyira örültök ennek, mint én. Azonban, hogy még izgalmasabbá tegyem a dolgot, bejelentem, hogy a mai nappal egy játékot is meghirdetünk.

Minden nap, egészen a születésnapunkig elrejtünk egy tortát az oldalon. Ez bárhol lehet, reagok közt, a szabályzatban, ahol csak el lehet képzelni. Ha rátalálsz egy ilyen tortára, kattints rá, s ki fog jönni egy kód. Ezt küldd el nekem PM-ben, s én feljegyzem. Az utolsó napon pedig eredmény hirdetés lesz, sok-sok jutalom kerül kiosztásra.

Figyelem! A játékosok nem tehetnek utalásokat, megjegyzéseket, vagy pontos leírásokat a torták elhelyezkedéséről! Ne rontsuk el ezzel a játékot. A torták különböző időpontokban, mindig különböző helyen lesznek feltüntetve.
A játék ma indul, már ma találhattok tortát.

Sok sikert, jó szórakozást, további kellemes játékot!
Azoir
Vissza az elejére Go down
 
Boldog születésnapot - Tortakereső event
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boldog Karácsonyt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: