Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátSziaztok!- Azoir EmptySziaztok!- Azoir EmptySziaztok!- Azoir EmptySziaztok!- Azoir EmptySziaztok!- Azoir EmptyBelépés

 

 Sziaztok!- Azoir

Go down 
SzerzőÜzenet
Gabryella
Mesélő
Mesélő
Gabryella


Erőpontok : 34
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 43

Sziaztok!- Azoir Empty
TémanyitásTárgy: Sziaztok!- Azoir   Sziaztok!- Azoir EmptyPént. Aug. 28 2015, 13:10

Sziasztok!
 
Tudjátok, egyre inaktívabb leszek az oldalon, így szeretnék elköszönni tőletek. Ezúttal végleg. Tudom, hogy nem a legszebb dolog küldönccel hozatni a levelet, de így akartam. Mint ismeretes pár hete, hirtelen felindulásból töröltem magamat az oldalról. Később újraregisztráltam Selaként, és most ezekről nyilatkoznék egy keveset. Azon a napon lett elegem az egészből. Admin akartam lenni, nem bíró két fél vitájában. A játékot akartam vezetni, nem igazságot tenni a sérelmekért. Egyszerűen meguntam a dolgot. Másnap, úgy döntöttem, hogy regisztrálok, mint új játékos, és teljesen tiszta lappal indítok. Más akartam lenni, valaki, aki nem Azoir. Nem akartam, hogy akképp gondoljatok rám. Játszani akartam, csak játszani. Most azonban már látom a teendőimet, és azt kell, mondjam, hogy nem csak az egyetem, de egészségügyi problémáim miatt is kénytelen vagyok végleg leköszönni. Az oldal mindig a legkedvesebb emlékeim között lesz, rendkívüli évet köszönhetek nektek.
 
Ben: Habár sokszor különböztünk össze, és teljesen eltérőek a nézeteink, remélem, a barátodként maradok fent az emlékezetedben. Én úgy fogok rád gondolni. A könyved egyszerűen csodálatos, szívesen olvasni fogom, ha elküldöd.
 
Mog: A humorod elképesztő, habár sokszor bántó, mint szórakoztató, de azt hiszem, tudtam venni a lapot. Azt hiszem hiányozni fog a folyamatos beszélgetésed, amit hol mással, hogy magaddal műveltél. Remélem, pozitívan fogsz rám emlékezni.
 
Iona: Azt hiszem, nem kell emlékeztetnem téged a vitáinkra. Talán sosem fogunk azonos állásponton elhelyezkedni, de mint barát fogok rád gondolni. Egy jó hír, hogy elhatároztam, pár éven belül megnézem a SW-t. Sajnálom, hogy minden karakterem cserbenhagyott téged.
 
Zima: Talán az egyik legidősebb játékosa vagy az oldalnak, és barátomként tekintek rád. Remélem a jövőddel minden rendben lesz, én szurkolok neked. Csak kitartás! Very Happy
 
Karin: Nagyon sokan köszönhetek neked, tulajdonképpen a te mentorálásoddal lehettem író. Még mindig úgy tartom, a te reagjaid utolérhetetlenek, remélem, néha napján eszedbe fogok jutni.
 
Quan: A kedvenc karakterem volt a tied. Imádtam olvasni azt, amit írtál, csak így tovább.
 
Elaina: Nagyon hálás vagyok, hogy segítettél a reformok alatt a terhet cipelni. Azt hiszem az én ötleteimnek te lettél a vesztese, ezért bocsánatot is kérek. De reménykedem, hogy barátodként maradok fent emlékeidben.
 
A többiek nevét nem írom le, de tudjátok, nagyon örültem, hogy megoszthattam a játékot veletek, igazi élmény volt. Talán egy napon visszatérek, de erősen kétlem. Reformjaimmal szétszedtem az oldalt, sokatokat hátrány ért, legfőképp Bent, akinek a teljes munkáját csesztem el, tőle is szeretnék bocsánatot kérni ez miatt.
 
További jó játékot kívánok, még egyszer utoljára. Tudom, gyakran téma vagyok chaten, de örülnék, ha most már kiveszne az Azoir-ügy. Megtiszteltetés volt veletek játszani.
 

Üdvözlettel Azoir!
Vissza az elejére Go down
 
Sziaztok!- Azoir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: