Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátSegítség, nincs kalandom! EmptySegítség, nincs kalandom! EmptySegítség, nincs kalandom! EmptySegítség, nincs kalandom! EmptySegítség, nincs kalandom! EmptyBelépés

 

 Segítség, nincs kalandom!

Go down 
+8
Natsil
Han Tashiko
Ben
Gabryella
Karin
Dogorn
Niteris
Aria
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Aria
Mesélő
Mesélő
Aria


Erőpontok : 490
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 128

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Aug. 29 2015, 19:50

Minden olyan új vagy régi játékos írjon ide, akinek egyelőre nincs kalandja, hogy számunkra is könnyebben átlátható legyen, kiket kell bemesélnünk, és ti is könnyebben jelezhessetek.
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyVas. Aug. 30 2015, 20:14

Niteris kalanad nélkül maradt.
Én szívesen felkeresném vele Wan Si Tong könyvtárát, de ahhoz kéne egykét társ és egy mesélő.
Ha ez nincs, akkor örülnék, ha egy mesélő bevenné.
Persze jöhet az enyimbe is, csak azt nem tudom, hogy az csalás-e....
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyVas. Aug. 30 2015, 21:42

Ahogy Domó nevezetű karakterem is! Örülnék egy új kalandnak, de ha beteszitek egy már folyóba az is megteszi! :-) Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyVas. Aug. 30 2015, 21:47

Neked tetszik a könyvtár ötlet?
Ha szerzünk egy mesélőt, elmehetnénk...
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyVas. Aug. 30 2015, 22:33

Szerintem nagyon király lenne. Az a karakterem úgy is ilyen tudásvágyó személyiség. Nagyon jó lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arsaza
Tűzidomár
Tűzidomár
Arsaza


Erőpontok : 100
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 13

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyKedd Szept. 08 2015, 08:31

Nekem sincs még kalandom, de szívesen részt vennék egyben. Smile
(Ó és a könyvtáras ötlet is tetszik, ha sikerül megvalósítani, akkor én megyek szívesen Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyKedd Szept. 08 2015, 14:44

Mivel Karin "lemondott" egy ideig a mesélői posztról ezért más mesélőt kell találnunk. (pedig úgy volt, hogy ő meséli majd a könyvtáras dolgot Sad )
Vissza az elejére Go down
Karin
Földidomár
Földidomár
Karin


Erőpontok : 890
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 96

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyKedd Szept. 08 2015, 18:44

Elvileg valaki tovább fogja vinni azt a szálat is, legutóbbi értesüléseim szerint Gabryella...de nem tudom még, pontosan mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Gabryella
Mesélő
Mesélő
Gabryella


Erőpontok : 34
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 43

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyKedd Szept. 08 2015, 20:58

Nos, az igaz, hogy elvállaltam Karin kalandját, de a könyvtárosról még nem tudtam, hogy az is ez is az enyém lesz. Ha igen, akkor Karintól kérem MINDKÉT kalandtervet, és ahogy a kalandok és a szabadidőm mennyisége miatt valószínűleg hetente egyszer lesz, az is hétvégén.
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyKedd Szept. 08 2015, 21:58

Eddig úgy volt, hogy a Holdfogyatkozás kalandban benne lehet a könyvtár.
Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 09 2015, 06:52

Üdv! Ha Gabynak sok a könyvtáras akkor lehet róla szó, hogy vinném.
Vissza az elejére Go down
Aria
Mesélő
Mesélő
Aria


Erőpontok : 490
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 128

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 09 2015, 13:27

Én is lehet, hogy rászoknék a hétvégi mesélőire, tanulás mellett kényelmesebb. Reag lehet, hogy lesz hétközben is.
Vissza az elejére Go down
Karin
Földidomár
Földidomár
Karin


Erőpontok : 890
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 96

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 09 2015, 16:55

A könyvtáras kaland hozzátartozik a Holdfogyatkozáshoz...eleve bele lett volna fűzve, csak így kicsit hangsúlyosabb szerepet kapott volna
Vissza az elejére Go down
Gabryella
Mesélő
Mesélő
Gabryella


Erőpontok : 34
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 43

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 09 2015, 19:25

Nos, ha Karin átküldi a vázlatot, akkor átlátom, hogy tudom-e vinni. Ha nem, akkor számíthatok rád Ben??
Vissza az elejére Go down
Niteris
Tűzidomár
Tűzidomár
Niteris


Erőpontok : 424
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 141

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 09 2015, 21:27

Addig is kapunk majd mesélőit? Elméletileg pont egy héttel ezelöttre lett beígérve
Vissza az elejére Go down
Han Tashiko
Tűzidomár
Tűzidomár
Han Tashiko


Erőpontok : 3
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 11

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyCsüt. Szept. 17 2015, 19:31

Hali!
Kényelmes tempójú játékra keresnék mesélőt - természetesen társaknak is örülnék, amennyiben lehetséges, de nem ragaszkodom ehhez bármi áron - vissza és belerázódó kalandra.
Eddig kicsit idegen és szokatlan nekem az oldal rendszere, de nagyon érdekel maga a világ, illetve a témakör Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyPént. Szept. 18 2015, 13:41

Már 4 hete csak lóg a lába a dolognak... Igazából, most lesz "könyvtáraskodás" vagy nem? Lesz mesélő, megvan a kaland története? És ha minden oké, akkor kezdhetnénk? Csak azért szeretném kérdezni mert, ha nem akkor az lenne szerintem célszerű, hogy szétszórva becsatlakozzunk a már meglévő kalandokba. Nem akarok senkivel se bunkó lenni, (értem én, hogy mesélőhiány, meg szeptember, stb...) csak már több mint egy hónapja csináltam a Domó nevű karakterem és szinte nem írtam semmit. És nem tudok szinte semmit, hogy lesz-e kaland vagy nem. Viszket az ujjam, hogy írjak vele. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natsil
Tűzidomár
Tűzidomár
Natsil


Erőpontok : 60
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 8

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Szept. 19 2015, 09:15

Sziasztok! Nekem sincs kalandom, és én is szeretnék részt venni egyben! Smile
Vissza az elejére Go down
Pesuto
Mesélő
Mesélő
Pesuto


Erőpontok : 170
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 33

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Szept. 19 2015, 19:19

Én 2-5 embert tudok vállalni. Ha valakit érdekel, szóljon.
Vissza az elejére Go down
Pesuto
Mesélő
Mesélő
Pesuto


Erőpontok : 170
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 33

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Szept. 19 2015, 19:57

Nohát, viszonylag hamar jött visszajelzés, ígyhát elmondanám, miről is van szó:

A meglevő kalandban, amit vezetek, felmerült, hogy Amon és galád csapata el akarja rabolni az elnököt. Szeretnék egy csapatot (min 2 ember), akik ezen az úton találkoznak vele. Ennek a csapatnak kb ugyan az lenne az alapfeladata, mint a másiknak az utcán, ami (szerintem) azért lenne érdekes, mert ez talán életet lehelne beléjük is, hiszen csak az egyik csapat kerülhet ki hősként a történetből.

A játékosok a városházán kezdenének.


Akit ez a történet érdekel, az jelezze ebben a témában. Ha megvan a 2 fő, indul a kaland Wink
Vissza az elejére Go down
Ben
Mesélő, Társadminisztrátor
Mesélő, Társadminisztrátor
Ben


Erőpontok : 101
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 56

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyHétf. Szept. 21 2015, 19:18

Hölgyek, urak látom még mindig nincs mesélő aki vállalja a könyvtárat, tehát megkérdezem még egyszer: Szeretnétek, hogy szerény személyem meséljen?
Vissza az elejére Go down
Dogorn
Vízidomár
Vízidomár
Dogorn


Erőpontok : 835
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 126

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptyHétf. Szept. 21 2015, 20:05

Kérlek igen, igen és igen! Csak kezdjük már el végre! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arsaza
Tűzidomár
Tűzidomár
Arsaza


Erőpontok : 100
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 13

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzer. Szept. 23 2015, 18:09

Engem mindenképp érdekelne!! Smile
Vissza az elejére Go down
Han Tashiko
Tűzidomár
Tűzidomár
Han Tashiko


Erőpontok : 3
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 11

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Szept. 26 2015, 19:00

Pesuto: Ha valamiképpen kivitelezhető a megjelenésem, akkor engem érdekel.
Vissza az elejére Go down
Pesuto
Mesélő
Mesélő
Pesuto


Erőpontok : 170
Karakterpontok : 0,0
Hozzászólások száma : 33

Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! EmptySzomb. Szept. 26 2015, 23:33

Miért, mi akadályozna meg benne?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segítség, nincs kalandom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segítség, nincs kalandom!   Segítség, nincs kalandom! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Segítség, nincs kalandom!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Kalandok-
Ugrás: