Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték

Avatar: The Last Airbender és Legend of Korra szerepjáték
 
KeresésLegutóbbi képekRegisztrációAz oldal bezártKezdőlapRegisztráció - SajátMesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyMesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyMesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyMesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyMesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyBelépés

 

 Mesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
avatar



Mesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés Empty
TémanyitásTárgy: Mesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés   Mesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés EmptyVas. Jan. 18 2015, 20:40

Vasárnap este 8 órakor befejeződött az új mesélői  és moderátori posztot betöltő játékosok  választása. Bár Veletek csupán a két kaland leírását közöltük le, de azelőtt volt 6 db kérdés, amelyre csak én láttam a választ, de most ti is olvashatjátok. A moderátorokkal szintén ugyanez a helyzet, az ő bemutatkozásaikat viszont nem közöljük le, mivel olyan adatokat is adtak ki, amelyek nem publikusak. (Ezt még leszögezném, hogy nem kértem!)
Tehát a kérdésekre a válasz.

Liu:
1. Miért szeretnél mesélő lenni?
                 
Mert, bár játékosként is jó játszani, mesélőként az oldal teljesen másmilyen képet mutat. Ezenkívül, lehet saját kalandokat alkotni más játékosok számára, ami a játéknak egy izgalmas része.

2. Mióta FRPG-zel, mennyire éled bele magad a műfajba?

Körülbelül négy hónapja FRPG-zek, ez az első oldal, amin részt veszek. A műfajt magát nagyon megkedveltem, ezért is játszok három karakterrel. Főképp azt találom benne érdekesnek, hogy a karakterek hatnak egymásra, a viselkedésükre valamilyen reakció érkezik a többi játékostól, ami sokkal érdekesebbé és kiszámíthatatlanabbá teszi a kaland menetét.

3. Mit vállalnál? Magánkalandok mesélése, vagy besegítenél a korszakkalandok mesélésében is?

Segítenék korszakkalandok mesélésében is, ha lehetséges.

4. Mennyire vagy aktív?

Naponta körülbelül két órára vagyok aktív, de általában minden nap feljövök (kivéve, ha elutazok valahová.)

5. Mennyire ismered az Avatar világát?

Láttam mindkét sorozat összes részét, és elolvastam néhány kiegészítő információt is, főkép a karakterekkel és a korábbi avatarokkal kapcsolatban.

6. Milyen híres karaktert választanál, ha te rád esne a Staff választása? Mennyire törekednél egyediségre?(Nem csak az Avatar világábon flangáló hősök, és gonosztevők közül választhatsz, de saját karakterre is eshet a választásod)

Azt hiszem, főképp a sorozat szereplőiből választanék, saját karakternek nem szívesen mesélnék még így sem. Igyekeznék inkább fontos mellékszereplőket kiemelni, de a főszereplők közül valószínűleg Asamival vagy Linnel lehetne összefutni.
Azoir:
1. Szeretek írni, és mesélni, ez az egyik lételemem. Ezáltal magamat is fejleszthetem, és közben jól szórakozhatok.

2. Azóta FRPG-zek, hogy az oldal elindult, ez kb. augusztust jelent. Hogy mennyire élem bele magam? Szerintem az FRPG világa hamar magába tud szippantani, és velem is ez történt. Ma már el sem tudom képzelni a napomat, úgy, hogy nem nézek rá az oldalra.

3. Amit csak lehet. A korszakkalandban segíteni jó lenne, régóta szeretnék, de a magánkalandok is nagyon le tudnak kötni.

4. Az aktivitásom napi szinten 4-5 óra lehet. Az iskola miatt inkább délután vagyok fent, de hétvégén, szünetekben amikor csak tudok, feljövök.

5. Jól ismerem, legalábbis szerintem. Az ATLA sorozatot már kb. 4-szer néztem végig, a LoA sorozatot, pedig kétszer. A képregényeket már 3-szor elolvastam. Igyekszem belevetni magam az egész világba.

6. Sokka. Őt választanám, mert az ő személyével könnyen tudok azonosulni.

A szavazás megosztotta a véleményeket, köztük nekem is megvolt a sajátom. Mint mesélőt én Azoir-t jelöltem és mint moderátort Elaina-t. Persze az én szavazatom ugyanúgy egy pontot ért, mint mindenki másé. Sokat hezitáltam, hogy leírjam, hogy miért is rájuk szavaztam és végül arra jutottam, hogy egy kisebb indoklást azért idebiggyesztenék még az eredményhirdetés elé.
Azoir:
Azoir volt az első aki elő állt az első saját kalandötlettel így neki köszönhető, hogy a ma már elég híres alterkaland-tárunk megnyílhatott. Összesen 203 hozzászólás érkezett a jelenleg is futó kalandjába, összehasonlításképp: 872-t olvashatunk a fő játéktéren. Ez számomra alapból piros pont volt a részéről és tetszett azon megoldása is, hogy a sztori fenntartása érdekében szabadabb kezet ad a játékosainak, mint a többi mesélő. Gondolok itt a jelentéktelen NJK-k feltételes mód nélküli kiiktatására, persze ésszerű mennyiségen belül és normális, vp mentes körülmények között tudta ezt megoldani. Bevallom, először féltem ettől a megoldástól, de láttam, hogy jól megy és ugyebár ami működik azt ne akarjuk elrontani.
Elaina:
Bár viszonylag rövid posztokat írt a játéktérre, de azokban nagyon kevés hibát véltem fellelni, aktívan játszik és képes a saját vélemény alkotására. Külön piros pont volt számomra, hogy már régóta velünk van és nem tünedezett el napokig.

Ha már a saját szavazottjaimról is alkodtam egy szűkebb véleménysort így azoknak is adnék pár tanácsot, akikre nem esett a voksom, de a jövőben hasznosíthatják Smile.
Karin:
Alapjában véve tetszett a jelentkezésed, egyedül azzal volt problémám, hogy szerintem a kaland leírása nem volt teljesenkonkrét, túl sok dolgot fedett homály az olvasása közben, mintha egy kaland hirdetését olvastam volna. Talán pont ezért ragadott magával a dolog és bátorítalak, hogy a kalandokat valósítsd meg, amint lesz rá lehetőséged.
Kai:
Ugyanaz a véleményem rólad, mint Elaina-ról. Alapjában véve rövid posztokat írsz, ezekben a félregépeléseken kívül más hibát nem találtam bennük, egyedül annyi, hogy még csak most léptél bele a sűrűjébe és most tanulgatod a dolgokat, megjegyzem elég gyorsan így nincs semmi panaszom.

És most következzék a szavazás, nem közlök pontos adatokat csak pontkülönbségeket. Akit felvettünk mesélőnek:
-Karin (2 pont különbség)
Akit felvettünk moderátornak:
-Elaina (1 pont különbség)

A másik két jelentkezőt pedig bátorítom, hogy legközelebbi staff felvételkor is bátran jelentkezzen a posztra, mert a tehetségük megvan hozzá. Elaina-t megkérném, hogy regisztráljon be egy moderátor karaktert.
Vissza az elejére Go down
 
Mesélő és Moderátor felvétel - Eredményhirdetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mesélő és Moderátor felvétel
» Mesélő és Moderátor felvétel - Szavazás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Legend of Avatars - Avatar Szerepjáték :: OOC Fórum :: Hírek-
Ugrás: